GuildPortal will be going offline (permanently) by the end of the month.
Sign Up! Login: Password: New User? Forgot? Support
Server Status
European: Drak'thul (PvP)
High
Recruiting
Nabíráme každého schopného člověk PvP, PvE, který nechce být vázán určitými termíny a nutnou docházkou. Každého, kdo jest schopen semtam hodit nějakého vtípku, nebo jen tak směle debatovat a všem a o ničem.
Gallery
Přidejte si nás na facebooku.
ShoutBox
No shouts have been added yet.

Vítejte
Vítejte na stránkách guildy Virgins in Period. Naše guilda sídli na ponekud bláznivém evropském serveru plném Cechu a Slováku  Drak'thul. 
Už nás nebavilo držet se prísného režimu, kdy nekdo musel poslouchat výlevy officeru a podobných výše postavených lidí. Nebavily nás presné docházky a tresty za to, že jsme neprišli. Rozhodli jsme se proto jednat.
Založili jsme tuto guildu, kde se budeme snažit mít jednu PvP skupinku, která se alespon dvakrát týdne v normální cas složí. (Pátky vecer a víkendy jsou fakt na hlavu) A treba se taky dostaneme i k nejaké té PvE grupe. To už záleží ciste na komunite, která zde vznikne. Jsme tlupa lidí, kterí milují humor, ironii a tláchot o blbostech, o kterých by nikdo netlachal. Proto zveme do naši guildy pár rozumných lidí.
Jako podmínku Invite je prihláška. Nebojte, není to nic strašné. Stací když nám povíte, kdo jste, co jste, proc jste, proc chcete k nám, a proc se Vám nelíbí tam, kde práve jste. 
Humor v každé prihlášce vítan!
Guild News
Other Guild News
ArchivesRSS

Skoro druhej Level!

hitmanhunt, Sep 3, 11 12:46 PM.
Yes, hurá, konečně. Po úmorné dřině v skoro nikom jsme se doplácali na druhý level. To znamená jediné, obepisovat tuny expících maníků, jestli nejdou k nám a modlit se, že se rozvineme. Bůhví, snad to půjde. A když ne, tak ne. Člověk si šulin neutrhne.
Schedule
Online Now
There are   members online.
So-and-so has logged on!
%title%
%message%